21-06-2016 Piękni i Młodzi

Piękni i Młodzi

Zobacz pełny ranking >>
KOMENTARZE (0)

Data ur.: 2012

Biografia

Istnieją od 2012 roku. Zaczynali jako trio: Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Od 2015 roku do grupy dołączył DJ KOKSU. Swoją muzykę określają jako mieszankę disco polo, dance ipop rocka.

Pięknym i Młodym przewodzi Magdalena – wokalistka zespołu o charakterystycznym niskim głosie i słowiańskiej urodzie. Za teksty odpowiedzialny jest najmłodszy członek zespołu – Dawid. O poziom muzyczny dba Dawid – prawie-absolwent Akademii Muzycznej na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Realizatorem dźwięku podczas koncertów i DJ jest Piotr.

Zespół rozpoczął swoją działalność w Łomży. Od początku istnienia odnosił sukcesy. W 2013 roku nakanale zespołu w serwisie YouTube premierę miał teledysk singla „Niewiara”. Od tamtej pory uzyskał ponad 30 milionów odsłon.

Piosenka stała się Hitem Roku 2013 w plebiscycie TV Disco i Radia Disco Party. Kolejny hit - teledysk do swojego kolejnego utworu „Kocham się w Tobie” zespół opublikował w listopadzie tego samego roku. Tym razem piosenka osiągnęła wynik ponad 35 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

W 2014 Piękni i Młodzi jako pierwszy zespół disco polo dostali się do finału programu „Must be The Music. Tylko muzyka” w telewizji Polsat. W czasie przesłuchań zespół zaprezentował utwór „Kocham się w Tobie”. Występem tym zapewnił sobie miejsce w półfinale, gdzie usłyszeliśmy „Niewiarę”.

W marcu 2016 roku Piękni i Młodzi wydali płytę „Niewiara”. Dobra passa zespołu trwa.

 

 

 

Źródła: facebook.com, wikipedia