Nowy teledysk Top Girls

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Dziś o 17.15 odbyła się premiera długo wyczekiwanego nowego klipu dziewczyn z Top Girls. Piosenka pt. "Kochaj nieprzytomnie" ma swój teledysk.

Nowy teledysk Top Girls

źródło: facebook/Top Girls

Po niecałych trzech godzinach od opublikowania klipu w serwisie Youtube najnowsza produkcje trójki zachwycających dziewcząt obejrzało blisko 6 tysięcy fanów. Jeśli oglądalność będzie rosła w takim tempie, szykuje się kolejny pretendent do tytułu klipu wakacji 2017.
Teledysk kręcimy był w Gdańsku i w Sopocie. Nie ma wątpliwości, że w czasie zdjęć dziewczyny bawiły się się. Ich radość udziela się również widzom. Bohaterki teledysku to wokalistki, które ciesząc się pełnią życia zaczepiają niespodziewających się niczego mężczyzn. Teledysk pełen jest słońca i polskiego morza. W finałowych scenach dziewczyny korzystają nawet z uroków wieczornej kąpieli.
Na teledysk ten z niecierpliwością czekali fani Top Girls. Razem że swoimi wielbicielami czekały też autorki: "Jeszcze tylko 30 min i PREMIERAA! Kto czeka z nami?". Oczywiście dziewczęta były ciekawe reakcji, odbioru i komentarzy. Nie mogą czuć się zawiedzie. Fani są urzeczeni pomysłowością dziewcząt z Top Girls.  Jeden z fanów napisał: "Dla mnie drogie laski z Top Girls to jest nowy mega hit na miarę Sexi Bomba oraz Mleczko. Kupuję ten hit już teraz w tej sekundzie :). Pozdro dla dla całej grupy Top Girls ode mnie z miasta Łódź". Pozostali fani również byli zachwyceni, a link z teledyskiem w ciągu 60 minut został udostępniony prawie 100 razy.