Lalunia zespołu MIG

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Od dwóch godzin dostępny w sieci jest już najnowszy teledysk zespołu MIG. Nowy klip do piosenki „Lalunia” to wakacyjne klimaty, jachty, jeziora i piękne kobiety.

Lalunia zespołu MIG

źródło: facebook/Mig

Pojawiają się również wątki humorystyczne – panie nie tylko są piękne, lecz także bystre i niełatwo zdobyć ich serce. Kolejna produkcja rodzinnej formacji, która ma szansę sięgnąć szczytów listy przebojów.

Środek wakacji to bardzo dobry czas na premierę nowego teledysku. Piosenka zyska niewątpliwie szybko popularności i będzie mogła pretendować do tytułu hitu wakacji. Wpadająca w ucho muzyka, dźwięczny refren i obraz kompatybilny z tekstem piosenki to gwarancja sukcesu. O wszystkie te elementy zadbała rodzina Gwiazdowskich przy tworzeniu najnowszego klipu.

Teledysk kręcony był na olsztyńskim molo. Główne bohaterki, piękne kobiety to zawodowe modelki. Jak donosi portal polo.tv, to właśnie dziewczęta były pierwszymi słuchaczkami nowej piosenki MIG i dzięki ich akceptacji dziś każdy może ocenić go sam. Oczywiście nie zabrakło w teledysku samych gwiazd. Nie zabrakło także Doroty Pstrągowskiej z jej charakterystycznym instrumentem.