Czadoman przypomniał, co jest najważniejsze w życiu

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Czadoman na swoim profilu w portalu społecznościowym Facebook opublikował zdjęcie z komentarzem, w którym przypomina co jest najwyższą wartością nie tylko dla niego...

Czadoman przypomniał, co jest najważniejsze w życiu

źródło: facebook/Czadoman

Artysta pokazał, że nawet w środku sezonu koncertowego pamięta o swoich najbliższych. Nie sława, pieniądze, fani są dla niego najważniejsi. Na szczycie hierarchii wartości jest rodzina: żona i dzieci.

Czadoman opublikował zdjęcie swojej żony i dzieci z wspólnego wypadu do zoo. Pod zdjęciem napisał:

"Słabi" ludzie, zamieniający wszystko na pieniądz, powiedzcie mi ile to jest warte?? ?
Hahahahaha Można? - można! Ps. Albo grubo, albo wcale. Ps2 Bądźmy Sobą – bezkompromisowo”.

Apel muzyka spotkał się z niezwykłą odpowiedzią dziesiątek fanów, którzy natychmiast podzielili się z artystą swoimi przemyśleniami na ten temat. Jak się okazało wszyscy zgadzają się z Pawłem Dudkiem.

Warto przypomnieć, że artysta również na scenie broni się przed komercjalizacją. Od początku swojej kariery dba o swój wizerunek, który konsekwentnie utrzymuje. Nie ukrywa, że zaczynał swój romans z muzyką od znacznie cięższych gatunków niż disco polo. Jednak nie odcina się od przyszłości – pozostałością po tych czasach są żółte glany – znak charakterystyczny Czadomana. To tylko jeden z wielu elementów, które - zgodnie z maksymą artysty – pozwalają mu pozostać sobą w każdej chwili.