Niesamowita historia Ivana Komarenki

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Ivan Komarenko opublikował swój najnowszy teledysk do piosenki „Ta dziewczyna”. To wyjątkowy klip, który wyróżnia się od pozostałych fabuła, na którą zdecydowanie postawił Komarenko.

Niesamowita historia Ivana Komarenki

źródło: facebook/komarenko

"Ja, Tomek - gitarzysta oraz Marta Lang zawodowa tancerka, zabierzemy was w Świat gangsterów, bossów, nocnych chuliganów i dziewczyn tańczących na rurze. I nie zapomnijcie otworzyć szampana!” – zapowiadał kilka godzin przed premierą artysta.

 

 

Historia nie jest skomplikowana, ale bardzo realna. Komarenko spotyka w autobusie piękną kobietę, jadącą do pracy. Jak się okazuje dziewczyna pracuje w nocnym klubie – zajmuje się tańcem erotycznym. Komarenko w czasie koncertu w klubie jest świadkiem próby przekroczenia  zasad i napaści na tancerkę. Staje w jej obronie i wspólnie opuszczają klub. Tancerka ucieka razem z muzykami niesamowitym czerwonym  samochodem, który następnego dnia znajduje z bukietem kwiatów pod swoją przyczepą, w której mieszka.

 Wśród fanów Komarenki posypały się pozytywne komentarze. Zachwyceni fani doceniają wybór fabuły. Znalazły się jednak fanki, które zwróciły uwagę na adresatów teledysku.

Moim zdaniem przybędzie Ci więcej Fanów płci męskiej po obejrzeniu "Tej Dziewczyny". Następnym razem poproszę o coś bardziej dla kobiet, dla równowagi” – napisała jedna z fanek. Komarenko odpowiedział prawie natychmiast: „Ciekawe spostrzeżenie. Pomyślę”.