Disco polo na weekend

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Kończy się długi weekend, ale to nie oznacza końca imprez disco polo. Już za cztery dni, w najbliższą sobotę, 19 sierpnia będzie się wielkie wydarzenie muzyczne – II edycja Disco Festival Żuromin 2017.

Disco polo na weekend

Na scenie wystąpią m.in. Top Girls, Weekend, Akcent, Defis, Eratox, Power Play, Boys, After Party i MIG. Organizatorzy zapowiadają niesamowitą ilość muzyki disco polo w jednym miejscu.

Festiwal będzie wyjątkowo ciekawym wydarzeniem. Niemal wszystkie gwiazdy nagrały swoje zaproszenia, które udostępniono na facebookowym profilu imprezy.

Będziemy rozdawały dużo, dużo mleczka” – zapowiedziały dziewczęta z Top Girls.

Oczywiście będziemy tam my, ale nie tylko zapowiadał Karol Zawrotniak – Cała aleja gwiazd moi drodzy. Będzie bardzo sympatyczna i niespotykana atmosfera!”.

Organizatorzy zadbali o rodziców i o ich dzieci – maluchy do 12 roku życia mają wstęp za darmo pod opieką opiekunów. Wszystko wskazuje na to, że powtórzony zostanie sukces poprzedniej edycji. Zespół MIG zapowiada:

Już niedługo niesamowita impreza w Żurominie a tam Plejada zespołów przez duże P”.

Nastawienie gwiazd do koncertu to połowa sukcesu. Kolejna połowa to nastawienie publiczności. Nie ma wątpliwości, że również w tym roku fani dopiszą.