Gwiazdy charytatywnie

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Wczoraj o godzinie 17.00 rozpoczął się koncert charytatywny koncert, na którym zagrały tylko gwiazd disco polo. Na scenie Domu Kultury w Bielsku Podlaskim stanęli m.in. Akcent z Zenkiem Martyniukiem, Defis, Etna, Exaited, Hi Fi, Jorgus, Mig, Piękni i Młodzi oraz Weekend.

Gwiazdy charytatywnie

źródło: facebook/Etna

Gwiazdy zrzekły się swoich  wynagrodzeń za koncert. Całkowity dochód z koncertu przeznaczony został na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych.

Uczestnictwem w koncercie pochwalili się na swoich profilach społecznościowych m.in. Etna i Zenon Martyniuk. Organizatorem koncertu było Stowarzyszenie Rodziców Osób Niepełnosprawnych „Lazur Nadziei” w Bielsku Podlaskim. Członkom stowarzyszenia udało się namówić największe gwiazdy na przyjazd do ich miasta i występ, który pomorze ich dzieciom i innym chorym maluchom postawić pierwsze kroki na drodze rehabilitacji bądź przynajmniej zapewni, że stan pociech nie będzie się pogarszał.

Jak na imprezę tego formatu, bilety nie były szczególnie drogie. By obejrzeć kilkanaście gwiazd disco polo należało zapłacić za wejściówkę 30 złotych. Biorąc pod uwagę listę gości, a także szczytny cel – cena biletów nie była wygórowana. Warto dodać, że rodzice ze Stowarzyszenia zorganizowali już taki koncert po raz drugi. Rok temu również odbyła się podobna impreza, jednak na scenie wystąpiło znacznie mniej gwiazd. Miejmy nadzieje, że z każdym rokiem koncert charytatywny będzie coraz większy.