Liszewski: może kiedyś napiszę książkę

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Lider zespołu Weekend Radek Liszewski zdradził nam, że w przyszłości rozważa napisać książkę. Nie koniecznie będzie to jednak autobiografia.

Liszewski: może kiedyś napiszę książkę

źródło: facebook/ Radek Liszewski

Liszewski znany jest z tego, że ma dryg do pisania piosenek. Jego największy hit „Ona tańczy dla mnie” stał się jedną z najważniejszych utworów disco polo. Jak zdradził nam wokalista z łatwością przychodzi mu nie tylko układanie melodii, ale także pisanie tekstów. Liszewski rozważa nawet pójść o krok dalej i napisać książkę.  

Może kiedyś napiszę książkę. Z łatwością pisze mi się teksty. Łatwo mi się przelewa myśli na papier. Czasami piszę o rzeczach, które miały miejsce, a czasami po prostu to wszystko wymyślam. Dla mnie nie ma w tym żadnego problemu - mówił.

Mój przyjaciel kiedyś mi powiedział: może ty kiedyś książkę powinieneś napisać. Nie konieczne na faktach, prawdziwą, może jakieś fantazy, cokolwiek. Fabułki przychodzą mi łatwo do głowy - dodał

Liszewski zaznaczył, że ma jeszcze czas do napisania książki. Zwrócił też uwagę, że w obecnych warunkach, kiedy ma wiele koncertów, nie zbyt dobrych warunków do tworzenia.

Jeszcze nie zacząłem pisać książki. Nie mam na to czasu. Trzeba mieć trochę spokoju. A pisanie książki gdzieś tam na laptopie w samochodzie chyba nie jest zbyt fajne.