Sławomir dopinguje polska reprezentację

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Po wygranym meczu z Czarnogórą polscy piłkarze w szatni dla relaksu słuchali największego przeboju Sławomira „Miłość w Zakopanem”. Jestem przekonany że to właśnie tej piosence nasi zawodnicy wygrali - powiedział Sławomir.

Sławomir dopinguje polska reprezentację

Jestem przekonany, że to właśnie dzięki tej piosence nasi zawodnicy wygrali. Powiem, że to jest w ogóle taki doping, który jest niewykrywalny. Także prawdopodobnie będzie on stosowany podczas całych Mistrzostw Świata” - zapowiedział Sławomir w wywiadzie z dziennikarzami Pytania na Śniadanie.

 

 

Przebój Sławomira pobija wszelkie rekordy. W serwisie YouTube był odsłuchiwany już prawie 32 miliony razy! Sławomir cały czas koncertuje. Fani doceniają tę muzykę, lecz pracę całego zespołu, ponieważ Sławomir razem z zespołem gra zawsze na żywo. Spotkania ze Sławomirem to prawdziwe wybuchy energii  cały zespół na scenie tańczy, a publiczność szaleje. Podobnie szaleli piłkarze w szatni po meczu z Czarnogórą.

Kajra zdradziła, jakie były kulisy powstania tej piosenki:

Myśmy, jak wrócili ze Stanów to pierwsze miejsce gdzieśmy pojechali to było Zakopane. Polewaliśmy się szampanem, była love, były góry... I tak powstał tekst. Pamiętam moment kiedy wziął gitarę, tak mniej więcej o 4 rano, po bardzo pięknym wcześniejszym wieczorze. Rano mi zaśpiewał i zapytał czy zmienić to o tym szampanie. Nie, nie, to jest świetne, odpowiedziałam” - zdradziła w Pytaniu na Śniadanie żona Sławomira.