Choroba największym wrogiem gwiazdy

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Rozpoczęła się na dobre jesień: spadają z drzew liście, zrobiło się kolorowo, czasami pada, ale nie możemy narzekać na tegoroczną jesień.

Choroba największym wrogiem gwiazdy

źródło: facebook/Piękni i Młodzi

Jednak razem z tą porą roku przyszedł sezon chorobowy. Dotyka to także gwiazdy disco polo. Odczuła to Magdalena Narożna oraz Sławomir. Oboje zachorowali, ale walczą i nie dają się pokonać grypie.

Gwiazdę formacji Piękni i Młodzi dopadł katar i kaszel. Się we znaki dawała także kontuzjowana noga. Efektem był pobyt w łóżku, pod grubym kocem, z kubkiem gorącego leczniczego napoju. Dziś Magdalena Narożna wychodzi już na prostą i przygotowuje się do weekendowych koncertów. Nie chce zawieść swoich wielbicieli, dlatego cały czas dba, by nie narażać swojego zdrowia.

 Chore gardło to dla wielu standardowa dolegliwość o tej porze roku. Dla wokalistów to jednak wyrok – oznacza odwołane koncerty i spotkania z fanami. Głos to podstawowe narzędzie pracy wokalistów. Odczuł to Sławomir, który odwołał ostatni koncert. Zmęczenie i choroba spowodowały, że organizm twórcy rock polo zastrajkował.