Milano: trudno znaleźć ludzi do teledysku

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Chętnych osób do wzięcia udziału w najnowszych teledysku Milano było bardzo wielu. Niektórzy z kandydatów nie byli do końca uczciwi.

Milano: trudno znaleźć ludzi do teledysku

Jakiś czas temu Milano zamieścił na swoim fanpage'u ogłoszenie ws. możliwości wystąpienia w teledysku. Do swojej produkcji poszukiwał nie tylko kobiet, ale także mężczyzn.

Wokalista Milano Mirosław Alan Trzciński powiedział w programie Disco Polo Music, że kandydatów było bardzo wielu. Podkreślił jednak, że trudno było znaleźć tych odpowiednich.

Zawsze trudno znaleźć. Bardzo często jest tak, że ktoś wysyła zdjęcia, ale w ogóle nie swoje. Znalazłem wspaniałych aktorów m.in. mistera, piękną Monikę, piękną Roksanę.

W teledysku wziął udział m.in. Szymon Chrobok. Jak podkreślił, wziął udział w produkcji, ponieważ to dobra zabawa.

Jest to mój trzeci teledysk i przede wszystkim dobrze się bawię. To jakaś forma oderwania się od codzienności, od pracy na etacie.

Zwrócił uwagę, że na co dzień pracuje jako ratownik wodny oraz instruktor pływania.

Producentka teledysku Karolina Naduk zdradziła, że klip będzie się różnił od innych produkcji.

Uważam, nie chcąc za dużo zdradzać, że wniesiemy coś fajniejszego poprzez obraz i montaż, który powinien trafić w gusta tych bardziej wymagających widzów. Dzisiaj od disco polo się wymaga coraz więcej. To jest druga fala, przeżywamy drugą młodość.