Cliver zdradził swoje marzenia

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Zespół Cliver chciałby, aby najwięksi artyści muzyki disco polo wykonali wspólnie piosenkę, która miałaby swoje przesłanie.

Cliver zdradził swoje marzenia

źródło: facebook/Cliver

Cliver zdradził w programie Disco Polo Music swoje marzenia. Jak podkreślili artyści z zespołu, chcieliby, aby największe gwiazdy disco polo zaśpiewały piosenkę, która miałaby swoją misję i przesłanie.

Marzeniem jest, aby jedne z największych gwiazd muzyki disco polo stworzyły jeden naprawdę fajny numer np. jak Pokonamy falę. Czegoś takiego w naszej branży jeszcze nie było. Mamy takie marzenie, żeby coś takiego zrobić. Połączyć kilka kapel i zrobić fajny numer, mówiący o czymś ważnym, który miałby spełnić jakąś misję. 

Piosenka pt. Pokonamy falę powstała na rzecz pomocy ofiarom tsunami w 2004 r. Zaśpiewali ją m.in. Kayah, Grzegorz Markowski, Zbigniew Wodecki, Anna Maria Jopek, Monika Brodka, Paweł Kukiz, czy Grzegorz Markowski.

Zespół Cliver odniósł się także do medialnych spekulacji na temat ewentualnego powiększenia składu zespoły. Wokaliści Clivera zaznaczyli, że nie ma o tym mowy. Zwrócili uwagę, że zespół gra już ponad 15 lat i ciężko byłoby rozpocząć współpracę z kimś nowym.

Narazie nie mamy zamiaru powiększyć składu. Jest nam dobrze. Po piętnastu latach ciężko nam byłoby się dotrzeć z kimś nowym.