Piękni i Młodzi po raz kolejny zaskakują

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Tajemnica nie jest już tajemnicą. Wczoraj Piękni i Młodzi opublikowali swój najnowszy teledysk. Kręcony w Grecji, słoneczny, niezwykle pomysłowo zmontowany klip podbija już internet.

Piękni i Młodzi po raz kolejny zaskakują

źródło: facebook/Piękni i Młodzi

Fani oszaleli. Teledysk do piosenki „Przeznaczeni” opublikowano wczoraj wieczorem. Prze dwadzieścia cztery godziny obejrzało go ponad 300 tysięcy fanów disco polo. Czy to będzie przebój jesieni?

 


Krytycy powiedzą, że formacja z Łomży nie zaprezentowała w swoim najnowszym klipie nic nowego. To jednak bardzo powierzchowna ocena. Najnowszy teledysk jest wyjątkowy. Nie ma w nim filmowej fabuły, lecz są bardzo pomysłowo zmontowane zdjęcia. Piękni i Młodzi nie ukrywali, że na plan zdjęciowy wybrali Grecję. Dlatego zdjęcia kipią słońcem i lazurowym morzem, ale są niezwykłe również z innego powodu.
Fan są pod wrażeniem:

Kocham Tą nutkę! Świetna aranżacja i wokal :) Świetny teledysk !!! Po prostu Petarda wszystko do siebie pasuję i tyle w temacie!” - napisała jedna z fanek.

Nad ostatecznym kształtem teledysku pracował sztab ludzi, jednak docenić należy szczególnie montaż. Teledysk zbudowany z barwnych pocztówkowych ujęć jest szczególnym wyzwaniem dla twórców. Wiedzą to wszyscy, którzy brali udział w tworzeniu nagrań z wesel. Tę pułapkę zgrabnie ominęli Piękni i Młodzi, dlatego teledysk pretenduje do tytułu przeboju jesieni 2017.