MIG i Akcent w trasie po USA

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Zespół MIG ruszył w zagraniczna trasę koncertową. Tym razem śpiewająca rodzina wybrała się za ocean. Największe przeboje, takie jak „Ona jedna”, „Słodka wariatka” czy „Lalunia” będą mieli okazję usłyszeć Polacy w Stanach Zjednoczonych.

MIG i Akcent w trasie po USA

Na tym jednak wyprawa gwiazd się nie kończy. Okazuje się, że MIG mają fanów również wśród bokserów.

Jak się okazało muzyka disco polo nie porywa wyłącznie piłkarzy, lecz podśpiewują ją również inni sportowcy. Bracia Gwiazdowscy w czasie swojej trasy koncertowej spotkali Mariusza Wacha – sławnego boksera, który zdobył pas WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej. Wach to nadzieja polskiego pięściarstwa. Jego kariera jest pełna wzlotów i upadków. W 2012 r. nasz zawodnik stanął przed szansą zdobycia pasa najważniejszych federacji. Zmierzył się wówczas z Władymirem Kliczką. Polak przegrał jednak na punkty. Do tego został zdyskwalifikowany na kilka miesięcy za stosowanie niedozwolonych środków. Pomimo przeciwności Wach nie poddał się i nadal boksuje.

Razem z zespołem MIG w trasę koncertowa po Stanach Zjednoczonych ruszył Akcent. Zenon Martyniuk. Razem z muzykami w trasę koncertową ruszyły ich rodziny. Zenona Martyniuka wspiera jego żona. Wszyscy razem spędzają czas nie tylko przyjemnie, lecz także twórczo.