Czaderski globus Czadomana

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Internet obiegła informacja o nowości, którą przygotowuje Czadoman. Rzeczywiście – pracuje nad nowa piosenką. Jednak dociekliwość i bystrość fanów Czadomana zachwyca. Dlaczego?

Czaderski globus Czadomana

źródło: facebook/Czadoman

Gdy większość zachwyca się jeszcze niezrealizowaną produkcją, niektórzy analizują dokładnie zdjęcia artysty. Jedna z fanek dostrzegła w studiu Pawła Dudka przedmiot, który tylko pozornie nie pasuje do wystroju.

Dociekliwa wielbicielka nie poprzestała na informacji o nowej piosence. Przeanalizowała także zdjęcie, które dołączył do tej informacji Czadoman.

Super globus, moja córka ma podobny” - napisała dociekliwa fanka.

Artysta nie zdradził, do czego służy mu globus w studio nagrań, ale domyślamy się, że do planowania ogólnoświatowej trasy koncertowej.
Rzeczywiście, Paweł Dudek pracuje nad nowym materiałem. Nie zdradza na razie szczegółów. Wiemy, że szykuje się nowa piosenka. Jak zapowiedział sam Czadoman:

Nowy numer się rzeźbi”.

Fani czekają z niecierpliwością. Pytań dotyczących najnowszej produkcji jest wiele, a jeszcze więcej hipotez dotyczących nowości.

Choć jest wiele niewiadomych, fani pewni są jednego: „będzie następna petarda czekam z niecierpliwością Czaduś” - napisała fanka. Zgodziła się z nią inna, która jest pewna jakości produkcji Czadomana: „Już nie mogę się doczekać... Na pewno będzie świetny jak wszystkie twoje utwory...”.