Czego nie lubi Karol Zawrotniak?

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Wokalista zespołu Defis Karol Zawrotniak przyznał, że bardzo nie lubi jak ktoś się spóźnia. Sam też stara się tego nie robić.

Czego nie lubi Karol Zawrotniak?

źródło: facebook/Defis

Wokalista opowiadał jak wyglądają próby zespołu Defis. Zwrócił uwagę, że członkowie grupy  starają się podejść profesjonalnie do swoich obowiązków.

Bardzo nie lubię, jeśli ktoś się spóźnia. Zresztą sam też nie lubię się spóźniać. Staramy się załatwić sprawę i pojechać do swoich domów, korzystać z tygodnia jak najbardziej się da - mówił w programie Disco Polo Music.

Zawrotniak zdradził też, że Defis na próbach zawsze spotyka się u Darka, czyli założyciela zespołu. Spowodowane jest to tym, że większa część osób grających w grupie mieszka tuż obok siebie. 

Chłopaki mieszkają w promieniu dwóch, trzech kilometrów. Ja już mieszkam troszeczkę dalej 65 km. Technicznie mi jest lepiej dojechać do chłopaków - wyjaśniał wokalista.

Artysta opowiedział, że nowe melodie i tekst do piosenek powstają w zaciszu domowym.

Szczerze mówiąc to nigdy nie wiadomo, kiedy przychodzi ten czas, że biorę zeszyt i piszę.  Zdarzyło mi się raz przebudzić o 3 w nocy i napisać jakiś rym. Potem to wszystko było zawarte w zwrotce.