Blog Top Girls

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Andżelika Żmijewska – jedna z trzech wokalistek z zespołu Top Girls zaskoczyła po raz kolejny. Będzie prowadziła bloga.

Blog Top Girls

Andżelika Żmijewska – jedna z trzech wokalistek z zespołu Top Girls zaskoczyła po raz kolejny. Tym razem nie zdolnościami scenicznymi, niezwykłym wokalem czy też modną stylizacją. Artystka zabłysnęła dobrym piórem – założyła bloga zatytułowanego Singer on the Road, na którym opisuje swoje życie, głównie zawodowe, ale zapewne zdradzi także szczegóły z prywatnego życia.

Ciągle czegoś szukam... wiec postanowiłam wkręcić w moje życie dodatkowy element - lifestylowego bloga. Jestem świeżutką Panią Magister Ds. Marketingu i wokalistką w całkiem prężnie rozwijającym się girlsbandzie Top Girls. Żyję na walizkach. Blog ma służyć za opcję przerzucenia mojej rzeczywistości do trybu on-line. Chciałabym połączyć tu wszystkie pasje, zaczynając od muzyki i pokazania show biznesu ,,od kuchni", poprzez jedzenie, podróże, modę i siłownię, ale jak wyjdzie? Zobaczymy” - zapowiada Żmijewska.

Choć na blogu są tylko dwa wpisy, piosenkarka zapewnia, że będzie rozbudowywać swój dziennik. Pierwsze relacje poświęcone są ostatniej trasie koncertowej po Wielkiej Brytanii. Oprócz opisu Żmijewska dodała kilka zdjęć z podróży. Blog jest skonfigurowany z Facebookiem oraz Instagramem gwiazdy, dzięki czemu czytelnicy są na bieżąco z informacjami o codzienności artystki.