MIG planuje wydać płytę

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

Jeszcze w tym roku, albo wczesną wiosną 2018 r. zespół MIG planuje wydać nową płytę.

MIG planuje wydać płytę

Ta wiadomość może uszczęśliwić fanów zespołu MIG. Wielu z nich z niecierpliwością wyczekuje nowych produkcji rodziny Gwiazdowskich. Wszystko na to wskazuje, że oczekiwania sympatyków MIG mogą zostać już niedługo spełnione. Zespół planuje bowiem w niedalekiej przyszłości wydać płytę.

Mamy gotowe piosenki, ale jeszcze czekamy, ponieważ niedawno ukazała się nasza nowość pt. Lalunia. Nie chcemy jej hmm, jak to można nazwać, przygasić - powiedzieli nam artyści z zespołu MIG.

Piosenka pt. Lalunia bardzo dobrze przyjęła się w środowisku disco polo. Specjaliści wróżą, że to może być hit na miarę  utworu "Miód malina". Teledysk do piosenki obejrzano już ponad 20 milionów razy.

MIG zwrócił uwagę, że jeszcze nie podjęto decyzji, czy do piosenek, które mają się znaleźć na płycie powstaną w najbliższym czasie teledyski.

Nie wiemy, czy będą do nich teledyski. Nie obiecujemy, ale postaramy się, aby płyta wyszła jeszcze w tym roku. Jeśli nie w tym roku to wczesną wiosną. Materiał już mamy, a więc to tylko kwestia naszego czasu, bo on jest dla nas bezcenny - podkreślili członkowie zespołu MIG.