TV
Disco Gramy

Disco Gramy

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.
więcej >
Disco Mania

Disco Mania

Disco Mania to najbardziej taneczny program na antenie 4fun.tv. W programie przenosimy widzów w świat prawdziwego disco. Donna Summer, Kylie Minogue, Boys, Abba, Modern Talking, Fancy to tylko kilka nazwisk, które rozgrzewają ekran do czerwoności. W godzinnym programie oprócz najnowszych i klasycznych klipów disco można także zobaczyć relacje z koncertów, wywiady z artystami oraz konkursy i zabawy interaktywne.
więcej >
Disco Polo Life

Disco Polo Life

Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera zarejestrowała dla nas najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.
więcej >
Disco Polo Max Lista

Disco Polo Max Lista

DISCO POLO MAX LISTA - to zestawienie najlepszych kawałków tanecznych z rodzimego podwórka. Lista 10 topowych teledysków na rynku. Musicie to zobaczyć, bo notowania są absolutnie nieprzewidywalne!
więcej >
Disco Power

Disco Power

Muzyczny trening z Krystianem Pudzianowskim zaskoczy z pewnością niejedną z gwiazd, która wpadnie do programu „DISCO POWER”. Lider zespołu Pudzian Band sprawdzi kondycję polskich artystów. Czy będą oni bez zadyszki odpowiadać na wszystkie pytania? Dla każdej z gwiazd Krystian będzie miał propozycję innej dyscypliny sportowej. Z kim spotka się na ringu bokserskim, kogo zabierze na trening na siłownię, kto zrobi kilka okrążeń na stadionie, a kto wskoczy do basenu i przepłynie go kraulem? Tylko u Krystiana Pudzianowskiego poznacie formę polskich artystów sceny disco polo i dance.
więcej >
Discostacja

Discostacja

W programie DISCOSTACJA wracamy do kultowych hitów i prezentujemy nowości na rynku DICOPOLOWYM. W każdym odcinku Discostacji widz ma możliwość aktywnego uczestniczenia w programie na żywo. Możecie na naszej antenie przesyłać pozdrowienia dla znajomych, dedykować piosenki ukochanym i brać udział w konkursach.
więcej >
Disco Tour

Disco Tour

"Discotour" to koncerty i krótkie wywiady z uczestnikami zabawy w klubach związanych z muzyką disco polo.
więcej >
Druga strona Gwiazdy

Druga strona Gwiazdy

To już trzecia odsłona programu Druga Strona Gwiazdy, tym razem zapraszamy naszych artystów do nowoczesnego studio, w którym zapoznamy się z ich prawdziwą drugą stroną. Dociekliwy Zbyszek Perkowski (lider zespołu Focus, w branży disco od 15 lat), prowadzący show przekaże widzowi smaczki z życia prywatnego oraz zawodowego zaproszonych gwiazd. Oprócz rozmowy w studiu zobaczymy w nim materiały z miejscowości, w której mieszkają artyści, zdjęcia z tras koncertowych, sondy uliczne, a także parodie największych hitów w humorystycznej formie. Każdy z gości dostanie także do wykonania specjalne zadanie związane z muzyką Disco Polo.
więcej >
Gwiazdy dla Ciebie

Gwiazdy dla Ciebie

Program muzyczny w którym zaproszeni muzycy polecają ulubioną piosenkę graną i śpiewaną przez innego wykonawcę. Zaprosimy również osoby spoza branży muzycznej np. miłośników muzyki Disco Polo: Piotra Pręgowskiego, Waldemara Pawlaka, Andrzeja Rosiewicza, Kabaret Otto, czy Dominikę "Wodziankę". Goście wybierają kilka piosenek, które maja dla nich znaczenie lub które po prostu lubią i uzasadnią swój wybór.
więcej >
Imperium disco polo

Imperium disco polo

Disco polo to nie tylko muzyka. To styl życia, ubierania się, myślenia o świecie. Amerykanie mają country, Włosi italo disco, a Polacy disco polo. Twórcy programu zapytają bohaterów o sprawy, o które nikt wcześniej nie pytał. Zdradzą tajemnice powstawania największych hitów i nagrywania teledysków. Wyjaśnią, czym jest styl disco polo oraz wybiorą się na koncerty i odwiedzą największe kluby.
więcej >
Imperium disco polo - lista przebojów

Imperium disco polo - lista przebojów

Główną ideą programu jest konfrontacja kultowych przebojów z lat dziewięćdziesiątych, z najnowszą produkcją muzyczną nurtu Disco Polo. Osią Imperium Disco Polo Lista Przebojów jest lista złożona z dziesięciu teledysków oraz trzech propozycji muzycznych, które na podstawie mailowego glosowania wchodzą na listę przebojów.
więcej >
Kronika Disco Polo Music

Kronika Disco Polo Music

Reportaż ukazujący kulisy koncertów realizowanych dla kanału Disco Polo Music. Jest to porównanie prób z końcowym efektem. Zaglądamy z kamerą na backstage i sprawdzamy, jak artyści przygotowują się do wejścia na scenę, jak walczą z tremą, jaka atmosfera panuję w garderobach. Wywiady z muzykami przeplatane są scenicznymi występami. Artyści stają się przez chwilę reporterami - relacjonują to, co dzieje się za kulisami i oprowadzają po miejscach niedostępnych dla szerokiej widowni.
więcej >
Zawód Gwiazda

Zawód Gwiazda

Czy praca artysty jest tak kolorowa jak nam się wydaje? Rozpoczynamy cykl, w którym przybliżymy sylwetki wybranych bohaterów, aby pokazać kim są, o czym marzą, jak godzą życie prywatne z zawodowym. Poznamy dobre i złe strony ich profesji.
więcej >