Elise z przesłaniem do wszystkich kobiet

AUTOR: TwojeDisco
KOMENTARZE (0) 

„Każda z nas ma prawo do realizacji swoich marzeń” – tymi słowami Elise zaczyna najnowszy teledysk do utworu „Gwiazda tej historii”. Artystka zaprezentowała najnowszą produkcję swoim fanom w dniu swoich urodzin.

Elise z przesłaniem do wszystkich kobiet

„Dziś walczę o dni, walczę o sny, jestem gwiazdą tej historii. I nie poddam się, bo wiem, czego chcę, jestem wierna swoim snom!” – śpiewa w refrenie Elise i zachęca wszystkie kobiety do realizacji swoich ambicji.

Piosenkarka, jak sama sugeruje w teledysku, nie uważa, że tusza może stać się przeszkodą w drodze do kariery. Elise pokazuje jak upór i ciężka praca pozwalają zrealizować marzenia.

Elise to projekt muzyczny Elizy Wietrzyńskiej. Autorskie piosenki to powiew  świeżości w nurcie muzyki disco polo. Artystka stara się w swojej twórczości łączyć różne prądy muzyczne dance , r’n’b i pop, które wzbogaca charakterystycznym rockowym brzmieniem gitar.

Pianistka, wokalistka i autorka testów i zdobywczyni nagród muzycznych w wywiadach mówi, że jej sercu najbliższa jest jej muzyka pop. Postanowiła jednak poeksperymentować z muzyką disco polo, więc swoje piosenki takie jak „Chcę zmienić” nagrała zarówno w wersji pop, jaki i odsłonie disco polo.